Ruh ve Zihin

Zihinden Çık! Kalbindeki Sonsuz Gücü Uyandır Semineri

19 Ocak Cumartesi saat 15 : 30 – 18 : 30 Arası Yakın doğu üniversitesi Büyük Salonda Bir seminer düzenliyoruz.

Biletler Lefkoşa Mağusa ve Girne Gloria Jeans’lerde satılıyor.

Bir hayalim var ve hayalim seninle gerçeği bilen Kalpte buluşmak. Kim olursan ol kendi gerçeğin kalbinin içinde saklı. Yıllar öncesinden itibaren ben kendi gerçeğimi, insani değerler üretmek üzerine kurdum. Kalbimdeki güneşle gecelerce yolda yürüdüm.

Kalbimin bana sunduğu rehberlikle bütün sahtelikleri sorguladım ve hiç değişmez olan gerçeği aradım. insanın gerçek özünü ve potansiyelini ortaya çıkarmaya yönelik bir vizyona sahip oldum. Yolda dış dünyadan bana sunulan ve bana öğretilenlerden ibaret olmadığımı farkettim.

Şimdi deneyimlerimi ve öğrendiklerimi seninle açıkça paylaşmak istiyorum. 2012 yılından itibaren yolda yürüyorum. 6 senedir yüzlerce insanla birebir danışmanlık yaptım ve hepsinde aslen tek bir ortak nokta gördüm.

O da şu; Bu yoğun bilgi çağında insan aslında kendini arıyor. insan Kendi özündeki huzuru, dengeyi, yaratıcılığı, mutluluğu ve hakiki sevgiyi arıyor.

insan kaybettiği değerleri, kaybettiği samimiyeti arıyor. Fakat aradığı yer gerçek dışı, baktığı yer manipüle durumda.

Ben bir kişisel gelişim uzmanı değilim. Ben aslında bir Yaşam Koçu sayılmam çünkü bu yalnızca sana ulaşmak ve kendini hatırlayabilmen adına kullandığım bir etiketten, bir araçtan ibaret. Kendim için sana şuyum ya da buyum demek haddime düşmez. Çünkü hepsi bir rol. Ben seninle tüm rollerin ötesinde buluşmak için buradayım. Gözlerinin ta içindeki gerçek sen ile.

Sana şunu söylemek istiyorum; Herhangi bir durumda sana bir şey öğretmek için burada bulunmuyorum. sana içinde hali hazırda zaten var olan gerçeği hatırlatmak istiyorum.

Şimdi seni kendi yolunu keşfetmeye davet ediyorum
Şimdi seni henüz farkında olmadığın kendi gerçeğini hatırlamaya davet ediyorum.

Bilgi ezberinin ötesinde olduğun halinle ne denli eşsiz olduğunu içsel olarak bilmeye davet ediyorum.
Kim olursan ol hangi meslekten olursan ol, neye inanırsan inan bu kapı sana açık.

Dış dünyadan istediğin kadar kaçabilirsin. Ancak kendi iç dünyandan kaçamazsın çünkü o seninle birlikte her yere gelir. iç dünyanı değiştirdiğinde dış dünyanda değişmeye başlar.

Çaresizlik ve korku sonradan öğrenilmiş gerçek olmayan şeylerdir. ikiside sana gerçek potansiyelini unutturur.

Olasılıklar sonsuzdur ve hepsi şu anda var olur. Asıl mesele senin şu an neyi yaratmayı seçtiğini farketmektir.

Şimdi kendine sor kim olduğunu hatırlamaya ve gerçek senle neler yaratabileceğini görmeye hazır mısın?

Candaş Sakallı

Biletler Tüm Gloria Jeansler’de
Seminer halka açıktır.


Candaş Sakallı Kimdir?

Candaş Sakallı

12 Ekim 1987 yılında Kuzey Kıbrıs Lefkoşa’da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Ardından beş yıl boyunca özel bir şirkette çalıştı. Çocukluk yıllarından beri kendi iç dünyasından gelen kendini farklı ve sanki içinde tamamlanması gereken eksik bir şey varmış gibi var olan hisleri büyüdükçe onu yaşamı daha derin bir seviyede sorgulamaya yönlendirdi.

Küçük yaşlardan yetişkinlik dönemine kadar, bir taraftan kim olduğunu ve hayatının gerçek anlamını merak eden içsel sezgileri ve bir taraftan da toplumsal, iş ve aile hayatının getirdiği gündelik yaşamda ilerlerken, 2010 yılında geçirmiş olduğu bir trafik kazası sonucu bir anda kendini içinde bulduğu depresyonla birlikte tüm hayatını derin bir düzlemde sorgulamaya koyuldu.

Bu süreçte kendine içsel olarak uygun hissettiği için farkındalıkla ilgili çeşitli gelişim ve dönüşüm eğitim programlarına katıldı.Yaşam koçluğu eğitimlerinin ardından iki yıl boyunca kendi üzerinde kendini keşfetme ve bilinçaltı dönüşüm çalışmaları ile kendi yaşamında uygulamalı olarak dönüşümsel deneyimler elde etti.

2012 ve sonrasında içsel yolculukla ilgili meditatif bilinç dönüşümü çalışmaları ile kendi özünü keşfetmeye başladığı dönemde kendi içinde var olan yeteneklerin farkına varmaya başladı.

Her fırsatta insanın her konuda kendi kendini terapi edebilecek güce sahip olduğunu her insanın doğuştan kendine özgü yeteneklerle dünyaya geldiğini dile getiren Candaş; Sağlıklı ve başarılı bir birey olmak ve yaşamı bir bütün olarak algılamak için Beden | Zihin | Ruh üçlemesinin bir bütün olarak ele alınması gerektiğinin farkına vardı. Böylelikle 2012 yılında sektör değişikliği yaparak hayallerinin peşinden yürüdü ve Beden | Zihin | Ruh dengesi üzerine uygulamalı bireysel dönüşüm çalışmaları yapmaya başladı.

Candaş Sakallı Günümüzde halen sürdürmüş olduğu 6 yılı aşkındır aktif profesyonel Bireysel Yaşam Danışmanlığı deneyimlerinden yola çıkarak oluşturduğu farkındalıkla dönüşümsel eğitim programlarıyla insanların hayal güçlerini aktive etmesini sağlayarak gerçek potansiyellerini keşfetmelerini amaçlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu