Ruh ve Zihin

Net Olmayan Her Düşünce Zihinden Gelir

Net olmayan her düşünce zihinden gelir. Yani geçmiş ve geleceğin karmaşık düşüncelerinden. Net olan dürüst olan, sevgi dolu olan, bütünlük içinde olan her şey kalbinin hislerinden gelir. Zihnin sessizlik ve sakinlik içindeyken. Ve onlar sadece şu an’ a aittir.

Dur! Sakin ol ve dinlemeyi öğrenkalbini aç, evrenin müziği orada

Biliyor musun? Sen sessizken Ruhun sana kalbinden konuşur. Bu nedenle ne istediğini kalbine sor, bunu hisset. Bunun olması için hangi bağımlılıkları bırakman gerektiğini anla ve hissettiğin şeye doğru yol al, adım at. O zaman onunla yolda buluşacaksınız.

Severek yapmadığın her bir şey seni köreltiyor. Seni biraz daha parçalarına ayırıyor.
Kalbini aç, kendi yoluna çık. kesinlikle Evrenin müziğini duyacaksın!

Candaş Sakallı’nın Diğer Yazıları

 


Candaş Sakallı Kimdir?

Candaş Sakallı

12 Ekim 1987 yılında Kuzey Kıbrıs Lefkoşa’da doğdu. ilk orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Ardından özel bir şirkette sağlık sektöründe çalışmaya başladı. Çocukluk yıllarından beri kendi iç dünyasından gelen kendini farklı, yalnız ve sanki içinde tamamlanması gereken eksik bir şey varmış gibi var olan hisleri büyüdükçe onu yaşamı daha derin bir seviyede sorgulamaya yönlendirdi. Küçük yaşlardan yetişkinlik dönemine kadar, bir taraftan kim olduğunu ve neden bu dünyada yaşadığını merak eden içsel sezgileri, bir taraftan da toplumsal, iş ve aile hayatının getirdiği gündelik yaşamda ilerlerken, 2010 yılında geçirmiş olduğu bir trafik kazası sonucu bir anda kendini içinde bulduğu depresyonla birlikte tüm hayatını derin bir düzlemde sorgulamaya koyuldu. Bu süreçte kendi Ruhuna, içsel olarak uygun hissettiği için farkındalıkla ilgili çeşitli gelişim ve dönüşüm eğitim programlarına katıldı.

Yaşam koçluğu eğitimlerinin ardından iki yıl boyunca kendi üzerinde kendini keşfetme ve bilinçaltı dönüşüm çalışmaları ile kendi yaşamında uygulamalı olarak dönüşümsel deneyimler elde etti. 2012 ve sonrasında içsel yolculukla ilgili meditatif bilinç dönüşümü çalışmaları ile kendi özünü keşfetmeye başladığı dönemde kendi içinde var olan yeteneklerin farkına varmaya başladı.

Her fırsatta insanın her konuda kendi kendini terapi edebilecek güce sahip olduğunu dile getiren candaş sağlıklı ve başarılı bir birey olmak ve yaşamı bütün olarak algılamak için Ruh | Zihin | Beden üçlemesinin bir bütün olarak ele alınması gerektiğinin farkına vardı. Böylelikle 2012’de Ruh | Zihin | Beden dengesi üzerine uygulamalı bireysel dönüşüm çalışmaları yapmaya başlamış oldu.

Candaş Sakallı Günümüzde halen sürdürmüş olduğu 6 yılı aşkın aktif profesyonel Bireysel Yaşam Danışmanlığı ve toplu olarak düzenlendiği etkinlik deneyimlerinden yola çıkarak oluşturduğu farkındalıkla dönüşümsel eğitim programları ile insanların gerçek potansiyellerini keşfetmelerini amaçlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu