Psikoloji

Candaş Sakallı ile Kendine Yolculuk Eğitimi

Herkese Merhaba

10 – 11 Kasımda KENDİNE YOLCULUK EĞİTİMİ gerçekleşiyor.

Ön kayıtlar devam ediyor.

Dilerim bu eğitim hepimiz için hayırlı olsun

Eğitim için halen yerimiz mevcuttur. Sevgi ve bilinçle herkesi davet ediyoruz.

Açık Adres: Metehan çemberinden Galın yola giriyoruz. Sol kolda Kiler marketi geçince ilk Sağ yola giriyoruz(Miro Banyo yanından) sonra ilk Sol, tekrar ilk sağ, tekrar ilk sol yapıyoruz Özel Ölçmen sokak no 11 solda kalıyor (çıkmaz sokak) Kybele Bilinçli Yaşam Merkezi Metehan Lefkoşa

Ayrıntılı Bilgi ve ön kayıt için şu numarayı arayabilirsiniz:

Sibel Limberg 0542 862 77 77


2 Gün Sertifikalı Eğitim ücreti

Öğle yemeği dahil 550 TL dir. (Tek seferde nakit olarak yatırılması rica olunur)

Eğitime kimler katılabilir;

Daha önce buna benzer bir eğitime katılmış olsanda veya hiç katılmamış olsan da katılabilirsin.

18 yaş ve üzeri – 16 yaş Ailesi ile birlikte katılabilir.


Bir yol var ki; Kendinle başlayan ve kendine varan bir yol.

Kalbinin derinliklerine inen ve birliğe uzanan bir yol. Şu dünyada kendinin kendinden başkası olamayacağını hatırladığın bir yol. Tüm sorunların sorun olmaktan çıktığı, tüm dertlerin birer lütufa dönüştüğü, her bir şeyin gözünde sevgi ve anlayışla dönüştüğü bir yol.

Yerden göğe yükselişini izlediğin hayallerinle sonsuzluğa doğru kanat çırptığın bir yol.
Doğduğun anda seninle birlikte doğan ve sana varoluş tarafından fısıldanan bir yol bu.

Kendi merkezine dönmenin ve sıkışıp kaldığın korkuları aşmanın sevincini hiç bir kelime ifade edemez aslında.

Sen gerçek seni yaratmak için buradasın. Şimdi artık başkalarının hayatını yaşamanın ötesine geç ve içindeki gerçek seni ara. Derinlerde gerçekte kim olduğunu biliyorsun ama bilmek tek başına yetmez.

O senin tarafından gerçeğe dönüşmelidir. Hayalindeki sen şimdi gerçekleşmeli.

işte bende tam 8 yıl önce böyle başladım içimdeki yolculuğa yani kendime yolculuğa. Ne keşfettimse içimde ne öğrendimse ilişkiler ve denge hakkında, ne hatırladımsa sevgi adına hep paylaştım. Paylaştıkça çoğaldım, ilerledim. Bugün halen yaptığım gibi…

Bu eğitim ben yolda yürürken doğdu.. 6 yılı aşkındır yoldaş dediğim danışanlarımla kendimde hatırlayıp paylaştıklarımla. Anladım ki; Hayat kendi öz benliğini keşfedip başkalarının da keşfetmesini sağlamakla mucizevi zenginlik haline gelir.

Hadi şimdi uyan, karar ver kendine yürümeye, kendine yolculuğa.

içindeki yaratıcılığa uyan, içindeki bitmeyen sevdaya uyan, içindeki sonsuz bilgeliğe uyan ve onu paylaş.

Candaş Sakallı
Yaşam Koçu & Enerji Terapisti

Candaş Sakallı Kendine Yolculuk Eğitimi


Candaş Sakallı Hakkında;

12 Ekim 1987 yılında Kuzey Kıbrıs Lefkoşa’da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Ardından beş yıl boyunca özel bir şirkette çalıştı. Çocukluk yıllarından beri kendi iç dünyasından gelen kendini farklı ve sanki içinde tamamlanması gereken eksik bir şey varmış gibi var olan hisleri büyüdükçe onu yaşamı daha derin bir seviyede sorgulamaya yönlendirdi. Candaş Sakallı

Küçük yaşlardan yetişkinlik dönemine kadar, bir taraftan kim olduğunu ve hayatının gerçek anlamını merak eden içsel sezgileri ve bir taraftan da toplumsal, iş ve aile hayatının getirdiği gündelik yaşamda ilerlerken, 2010 yılında geçirmiş olduğu bir trafik kazası sonucu bir anda kendini içinde bulduğu depresyonla birlikte tüm hayatını derin bir düzlemde sorgulamaya koyuldu. Bu süreçte kendine içsel olarak uygun hissettiği için farkındalıkla ilgili çeşitli gelişim ve dönüşüm eğitim programlarına katıldı.Yaşam koçluğu eğitimlerinin ardından iki yıl boyunca kendi üzerinde kendini keşfetme ve bilinçaltı dönüşüm çalışmaları ile kendi yaşamında uygulamalı olarak dönüşümsel deneyimler elde etti. 2012 ve sonrasında içsel yolculukla ilgili meditatif bilinç dönüşümü çalışmaları ile kendi özünü keşfetmeye başladığı dönemde kendi içinde var olan yeteneklerin farkına varmaya başladı.
Her fırsatta insanın her konuda kendi kendini terapi edebilecek güce sahip olduğunu her insanın doğuştan kendine özgü yeteneklerle dünyaya geldiğini dile getiren Candaş; Sağlıklı ve başarılı bir birey olmak ve yaşamı bir bütün olarak algılamak için Beden | Zihin | Ruh üçlemesinin bir bütün olarak ele alınması gerektiğinin farkına vardı. Böylelikle 2012 yılında sektör değişikliği yaparak hayallerinin peşinden yürüdü ve Beden | Zihin | Ruh dengesi üzerine uygulamalı bireysel dönüşüm çalışmaları yapmaya başladı.

Candaş Sakallı Günümüzde halen sürdürmüş olduğu 6 yılı aşkındır aktif profesyonel Bireysel Yaşam Danışmanlığı deneyimlerinden yola çıkarak oluşturduğu farkındalıkla dönüşümsel eğitim programlarıyla insanların hayal güçlerini aktive etmesini sağlayarak gerçek potansiyellerini keşfetmelerini amaçlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu