KanserKenevir Yağı

18 Aylık Ömrü Kalan David Hibbitt, Kanseri Kenevir Yağı ile Yendi!

Kanseri Kenevir Yağı ile Yendi!

Kenevir yağı kullanarak yakalandığı bağırsak kanserini atlatmayı başardı! Doktorların, yaşamına 18 ay biçtiği; İngiltere’de yaşayan 33 yaşındaki David Hibbitt.

Esrar kullanımının zararları ya da yasağı üzerine dünyanın her ülkesinde tartışmalar süredururken, bu doğal otun tıbbi yararlarını kanıtlayan örneklerin de ardı arkası kesilmiyor. Son olarak, İngiltere’de yaşayan 33 yaşındaki David Hibbitt, esrar yağının kanseri yenebildiğini bir kez daha gösterdi.

3 yıl önce, yüksek derecede ağrı şikayetiyle doktora başvuran Hibbitt’e ilk olarak hemeroid teşhisi konmuş ve ağrılarının kaynağı olarak bu rahatsızlığı gösterilmişti. Daha sonra, ölümcül bir kanser türü olan, 3. derece bağırsak kanseri teşhisi konan David Hibbitt’e doktorlar tarafından söylenen; 9 ay ila 5 yıl arasında ömrünün kaldığıydı.

Kenevir habericcure-oil

Doktorlar tarafından, bir kanser hastasının tedavi rutini olan radyoterapi ve kemoterapi önerilen Hibbitt, tedavi süreci devam ederken farklı yöntemler araştırmaya başladı. Tüm umutsuzluğu içinde araştırmasını sürdürürken, alternatif tedavi yönteminin mevcut olduğu keşfiyle mucizeye bir adım yaklaştı. Hibbitt, yaptığı araştırmada, bir çok kanser hastasının esrar yağı kullanarak çoğu semptomlarını iyileştirdiklerini fark etti.

Esrar yağı kullanmaya başladıktan henüz 1 ay sonra, Hibbitt, radyoterapi ve kemoterapi tedavisini tamamen bıraktı. Birkaç ay sonra ise, kanserli lenf düğümlerini aldırmak için ameliyat olan David Hibbitt, ameliyat sonrasında kanserli hücrelerin ölümünün ve bu formunun tamamen esrar yağından kaynaklandığını öğrendi.

kenevir yağı

David Hibbit, şimdi bu konu üstüne çalışmalar yapan bir vakıf kurmak istiyor. İngiltere’de herkesin tavsiyesinin aksine, yasal olarak yasaklanan bir madde olmasına rağmen tüm şartlarını zorluyor.

Hibbitt’in kanserinin tekrar nüksedip etmeyeceği testleri henüz onaylanmamış olsa da; kanseri esrar yağı ile iyileştirmeyi başaran ilk insan olması muhtemel gözüküyor. Hibbitt; esrarın, kanser tedavisinde büyük bir devrim olarak kabul görmesi ve bu doğal otun tıbbi faydalarından herkesin özgürce yararlanabilmesi çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

Bu yazılarımız ilginizi çekebilir: 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu