Mesafeli Satış Sözleşmesi

1.TARAFLARİşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır. A.‘ALICI’ ; (sözleşmede bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır)
B.‘SATICI’ ; (sözleşmede bundan sonra “SATICI” olarak anılacaktır)

Adres:
Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Cad. Apt:9 No:3 Ortaköy
Lefkoşa / Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

İş bu sözleşmeyi kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

ALICI satın almış olduğu kurs veya etkinliğin saatini takip etmekte yükümlüdür.

ALICI ödemesini gerçekleştirmiş olduğu kurs veya etkinliğin saatinden 72 saat önce iadesini talep edebilir.

ALICI ödemesini gerçekleştirmiş olduğu kurs veya etkinliğin katılımında yaşayacağı teknik sorunlardan SATICI sorumlu değildir.

SATICI satışa sunmuş olduğu kurs veya etkinliği belirttiği gün veya tarihte gerçekleştiremeyecekse bunu 72 saat öncesinde ALICI’ya e-posta olarak bildirmek zorundadır.

ALICI’nın siteye kayıt olurken vermiş olduğu iletişim adreslerinin yanlış veya ulaşılmaz olmasından doğacak sorunlar SATICI’nın sorumluluğunda değildir.

ALICI, Site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. SATICI, siparişin gerçekleşmesi öncesinde işbu sözleşmenin sitede ALICI tarafından okunup kabul edildiğine dair onay alacak şekilde gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür. 

Başa dön tuşu