18 Aylık Ömrü Kaldığı Söylenen David Hibbit, Kanseri Esrar Yağı ile Yendi!

18 Aylık Ömrü Kaldığı Söylenen David Hibbit, Kanseri Esrar Yağı ile Yendi!

Doktorların, yaşamına 18 ay biçtiği; İngiltere’de yaşayan 33 yaşındaki David Hibbit, yakalandığı bağırsak kanserini esrar yağı kullanarak atlatmayı başardı!

Esrar kullanımının zararları ya da yasağı üzerine dünyanın her ülkesinde tartışmalar süredururken, bu doğal otun tıbbi yararlarını kanıtlayan örneklerin de ardı arkası kesilmiyor. Son olarak, İngiltere’de yaşayan 33 yaşındaki David Hibbit, esrar yağının kanseri yenebildiğini bir kez daha gösterdi.

3 yıl önce, yüksek derecede ağrı şikayetiyle doktora başvuran Hibbit’e ilk olarak hemeroid teşhisi konmuş ve ağrılarının kaynağı olarak bu rahatsızlığı gösterilmişti. Daha sonra, ölümcül bir kanser türü olan, 3. derece bağırsak kanseri teşhisi konan David Hibbit’e doktorlar tarafından söylenen; 9 ay ila 5 yıl arasında ömrünün kaldığıydı.

habericcure-oil

Doktorlar tarafından, bir kanser hastasının tedavi rutini olan radyoterapi ve kemoterapi önerilen Hibbit, tedavi süreci devam ederken farklı yöntemler araştırmaya başladı. Tüm umutsuzluğu içinde araştırmasını sürdürürken, alternatif tedavi yönteminin mevcut olduğu keşfiyle mucizeye bir adım yaklaştı. Hibbit, yaptığı araştırmada, bir çok kanser hastasının esrar yağı kullanarak çoğu semptomlarını iyileştirdiklerini farketti.

Esrar yağı kullanmaya başladıktan henüz 1 ay sonra, Hibbit, radyoterapi ve kemoterapi tedavisini tamamen bıraktı. Birkaç ay sonra ise, kanserli lenf düğümlerini aldırmak için ameliyat olan David Hibbit, ameliyat sonrasında kanserli hücrelerin ölümünün ve bu formunun tamamen esrar yağından kaynaklandığını öğrendi.

habericcure-rx

David Hibbit, şimdi bu konu üstüne çalışmalar yapan bir vakıf kurmak istiyor. İngiltere’de herkesin tavsiyesinin aksine, yasal olarak yasaklanan bir madde olmasına rağmen tüm şartlarını zorluyor.

Hibbit’in kanserinin tekrar nüksedip etmeyeceği testleri henüz onaylanmamış olsa da; kanseri esrar yağı ile iyileştirmeyi başaran ilk insan olması muhtemel gözüküyor. Hibbit; esrarın, kanser tedavisinde büyük bir devrim olarak kabul görmesi ve bu doğal otun tıbbi faydalarından herkesin özgürce yararlanabilmesi çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yazar Hakkında

Mutlu ve Sağlıklı

Mutlu ve Sağlıklı bir yaşam için yararlı doğal tedaviler ve güncel sağlık haberleri.